☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 72042 |
|---|---|
| Name | Rinne Kirishima |
| Other Names | 霧島 凛音 (きりしま りんね) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nee-chan, Gomen Dashichatta! ~Onee-chan wa Boku Senyou~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | hair ribbons, stockings |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rinne Kirishima
プロフィール
Anime girl Rinne Kirishima is a character from Nee-chan, Gomen Dashichatta! ~Onee-chan wa Boku Senyou~.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and オレンジ hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | オレンジ | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved One Piece (Series)
|
SKyongmania rated One Piece The Movie: Dead End Adventure ★★★★★
|
/from/ねえちゃん、ごめん出しちゃった! ~おねえちゃんは僕専用~/uploads/chars/11498-326831247.jpg)
Facebook 

Nee-chan, Gomen Dashichatta! ~Onee-chan wa Boku Senyou~
SKyongmania faved
SKyongmania rated