Touka Kirishima appears in Nee-chan, Gomen Dashichatta! ~Onee-chan wa Boku Senyou~ as an unsorted character with 肩まで 茶色 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72044 |
|---|---|
| Name | Touka Kirishima |
| Other Names | 霧島 冬花, きりしま とうか |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nee-chan, Gomen Dashichatta! ~Onee-chan wa Boku Senyou~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | apron, hairclip, clover |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touka Kirishima
プロフィール
Touka Kirishima is a character from Nee-chan, Gomen Dashichatta! ~Onee-chan wa Boku Senyou~.
They have been indexed as 女性 大人 with 緑 eyes and 茶色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Nee-chan, Gomen Dashichatta! ~Onee-chan wa Boku Senyou~