Ai Himura is a character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' featuring 肩まで 金髪 / 黄色 hair and 茶色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72053 |
|---|---|
| Name | Ai Himura |
| Other Names | 比村 愛 (ひむら あい) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | ponytail, earrings, necklace, bracelet, plaid, school uniform, tanned, gyaru |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Weight | 58kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ai Himura
プロフィール
Ai Himura is a character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''.
They have been indexed as 女性 Teen with 茶色 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
20
15/from/受胎島 「どうしてアンタみたいなブサ男に種付けされなきゃいけないのよ?!」/uploads/chars/9180-517645019.jpg)
Facebook 
Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''