Rei Kisaragi is an unsorted character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' known for 首まで 赤 hair and 青 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 72056 |
|---|---|
| Name | Rei Kisaragi |
| Other Names | 如月 麗 (きさらぎ れい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | school uniform, plaid, hairclip, knee highs |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rei Kisaragi
プロフィール
Rei Kisaragi is a character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 赤 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wffh joined |
| Feano255 joined |
20
15/from/受胎島 「どうしてアンタみたいなブサ男に種付けされなきゃいけないのよ?!」/uploads/chars/9180-865543267.jpg)
Facebook 
Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''