|
☰ Links
|
|
| ID | 72063 |
|---|---|
| Name | Reika Tenri |
| Other Names | 天利 玲香 (てんり れいか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| タグ | school uniform, bow, stockings, single bang |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
| Role | Student council president |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reika Tenri
プロフィール
Anime girl Reika Tenri is a character from S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ATThomaz joined |
| Bubble_cat joined |
22
16/from/S*Xティーチャー剛史 ~純情乙女が濡らしちゃう秘密の性感授業~/uploads/chars/9180-806745272.jpg)
Facebook 
S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~