Anime girl Ryouka Ajigasawa is a teen with 腰まで / 腰より length 茶色 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72183 |
|---|---|
| Name | Ryouka Ajigasawa |
| Other Names | 鰺ヶ沢 椋香 (あじがさわ りょうか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Natsuiro Recipe |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Hitomi Takeuchi, 竹内仁美, たけうち ひとみ |
| タグ | ponytail, apron |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryouka Ajigasawa
プロフィール
Anime girl Ryouka Ajigasawa is a character from Natsuiro Recipe.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and 茶色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/なついろ レシピ/uploads/chars/11498-954361994.jpg)
Facebook 
Natsuiro Recipe