Tamara Ylianttila is a sub character from Naoko Anekouji and the Silver God of Death known for 腰まで / 腰より 灰色 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72766 |
|---|---|
| Name | Tamara Ylianttila |
| Other Names | ラマラ・ユリアンティラ |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Naoko Anekouji and the Silver God of Death |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| タグ | midriff |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
| Birthday | April 1 |
| Sign | Aries ♈ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tamara Ylianttila
プロフィール
Tamara Ylianttila is a character from Naoko Anekouji and the Silver God of Death.
They have been indexed as 女性 大人 with 赤 eyes and 灰色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 灰色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
64
12
52
Facebook 
Naoko Anekouji and the Silver God of Death