Hina Narita is a character from Chijoku no Seifuku featuring 胸まで オレンジ hair and ピンク eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 73597 |
|---|---|
| Name | Hina Narita |
| Other Names | 成田 陽菜 (なりた ひな) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Chijoku no Seifuku |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| タグ | school uniform, stockings, hair ribbon |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hina Narita
プロフィール
Hina Narita is a character from Chijoku no Seifuku.
They have been indexed as 女性 Teen with ピンク eyes and オレンジ hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | オレンジ | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Younger Sister of Akemi Tokuzawa
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
20
15/from/恥辱の制服/uploads/chars/11498-1834031381.jpg)
Facebook 
Chijoku no Seifuku