|
☰ Links
|
|
| ID | 74733 |
|---|---|
| Name | Rukmini Amrut |
| Other Names | ルクミニ・アムルット |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| タグ | merchant, necklace, curly hair, bag, tail |
| Personality | |
| Height | 138cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rukmini Amrut
プロフィール
Anime girl Rukmini Amrut is a character from Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!.
They have been indexed as 女性 大人 with 赤 eyes and 緑 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 緑 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | 獣 |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!