Ester Starka is a character from Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai! featuring 腰まで / 腰より 青 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74734 |
|---|---|
| Name | Ester Starka |
| Other Names | エステル・スタルカ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | headband, sword, gloves, cape, belt, boots, stockings |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ester Starka
プロフィール
Ester Starka is a character from Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!.
They have been indexed as 女性 大人 with 黄色 eyes and 青 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Abbymoon joined |
| nokafop997 joined |
3
58
12
52
Facebook 
Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!