Akira Akizuki is a character from Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara... featuring 肩まで 栗色 hair and 灰色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74743 |
|---|---|
| Name | Akira Akizuki |
| Other Names | 璃月 晶 (あきづき あきら) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara... |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Aya Honjou, 本城亜夜, ほんじょう あや |
| タグ | whistle, ponytail, tanned, sneakers, shorts |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 85cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akira Akizuki
プロフィール
Akira Akizuki is a character from Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara....
They have been indexed as 女性 大人 with 灰色 eyes and 栗色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 灰色 | |
| 毛の色 | 栗色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| fille996 joined |
| 258258258 joined |
/from/もしも用務員のおじさんが催眠術を覚えたら… ~女教師を淫らに堕とす、肉欲の法悦催眠~/uploads/chars/5688-898785307.jpg)
Facebook 
Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara...