Nene Neyagawa appears in Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara... as an unsorted character with 腰まで 金髪 / 黄色 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74744 |
|---|---|
| Name | Nene Neyagawa |
| Other Names | 寝屋川 音寧 (ねやがわ ねね) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara... |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| タグ | skirt, hairband |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 103cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nene Neyagawa
プロフィール
Nene Neyagawa is a character from Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara....
They have been indexed as 女性 大人 with 緑 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/もしも用務員のおじさんが催眠術を覚えたら… ~女教師を淫らに堕とす、肉欲の法悦催眠~/uploads/chars/5688-329460471.jpg)
Facebook 
Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara...