Yoshika Nunose is an unsorted character from Hitozuma Swimming Club known for 首まで 茶色 hair and 茶色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74779 |
|---|---|
| Name | Yoshika Nunose |
| Other Names | 布忍 芳香 (ぬのせ よしか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hitozuma Swimming Club |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | swimsuit |
| Personality | |
| Age | 29 |
| Height | 162cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 99cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yoshika Nunose
プロフィール
Yoshika Nunose is a character from Hitozuma Swimming Club.
They have been indexed as 女性 大人 with 茶色 eyes and 茶色 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|
4
3/from/人妻スイミング倶楽部/uploads/chars/11498-450408825.jpg)
Facebook 
Hitozuma Swimming Club
SKyongmania faved