Shiho Shiomiya appears in Hitozuma Swimming Club as an unsorted character with 耳まで 青 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74780 |
|---|---|
| Name | Shiho Shiomiya |
| Other Names | 汐宮 志保 (しおみや しほ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hitozuma Swimming Club |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | swimsuit |
| Personality | |
| Age | 27 |
| Height | 160cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shiho Shiomiya
プロフィール
Shiho Shiomiya is a character from Hitozuma Swimming Club.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 青 hair that is 耳まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 耳まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/人妻スイミング倶楽部/uploads/chars/11498-1969081245.jpg)
Facebook 
Hitozuma Swimming Club