Misako Amami is an unsorted character from Hitozuma Swimming Club known for 胸まで 紫 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74782 |
|---|---|
| Name | Misako Amami |
| Other Names | 天見 美佐子 (あまみ みさこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hitozuma Swimming Club |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | swimsuit, braid, blunt bangs |
| Personality | |
| Age | 29 |
| Height | 161cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Misako Amami
プロフィール
Misako Amami is a character from Hitozuma Swimming Club.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 紫 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
4
3/from/人妻スイミング倶楽部/uploads/chars/11498-401994348.jpg)
Facebook 
Hitozuma Swimming Club