Karen Uruputasu is a character from Fall in Love x 4 Tune featuring 腰まで / 腰より 金髪 / 黄色 hair and 青 / 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 75102 |
|---|---|
| Name | Karen Uruputasu |
| Other Names | カレン・ウォルプタス, Karen Volputas |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Fall in Love x 4 Tune |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Tae Okajima, 岡嶋妙, おかじま たえ |
| タグ | ahoge, stockings, wings, hairclip, midriff, hair ribbons, chibi |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karen Uruputasu
プロフィール
Karen Uruputasu is a character from Fall in Love x 4 Tune.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 / 緑 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 / 緑 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Hototogisu
|
SKyongmania rated Echocalypse ★★★★
|
3
Facebook 
Fall in Love x 4 Tune
SKyongmania faved
SKyongmania rated