One of the notable characters from Fall in Love x 4 Tune, Kotone Maihama is recognized for 腰まで 黒 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 75103 |
|---|---|
| Name | Kotone Maihama |
| Other Names | 舞浜 琴音 (まいはま ことね) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Fall in Love x 4 Tune |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Keito Mizukiri, 水桐けいと, みずきり けいと |
| タグ | school uniform, knee highs, hat, chibi |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kotone Maihama
プロフィール
Kotone Maihama is a character from Fall in Love x 4 Tune.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 黒 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Abbymoon joined |
| nokafop997 joined |
3/from/フォーリンラブ×4tune/uploads/chars/11498-1718625418.jpg)
Facebook 
Fall in Love x 4 Tune