Fujino Takamine is a character from Koushinchou Shoujo ~XL na Kanojo wa H na Nayami de Ippai! featuring 首まで 黒 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 75599 |
|---|---|
| Name | Fujino Takamine |
| Other Names | 高峰 藤乃 (たかみね ふじの) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Koushinchou Shoujo ~XL na Kanojo wa H na Nayami de Ippai! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | school uniform, bow |
| Personality | |
| Height | 181cm |
| Weight | 62kg |
| Bust | 95cm |
| Waist | 68cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fujino Takamine
プロフィール
Fujino Takamine is a character from Koushinchou Shoujo ~XL na Kanojo wa H na Nayami de Ippai!.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 黒 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Recksley faved Kimi ni Todoke 3rd Season
|
Recksley rated Mysterious Girlfriend X ★★★★★
|
/from/高身長少女 ~XLな彼女はHな悩みでいっぱい!/uploads/chars/11498-1086904046.jpg)
Facebook 
Koushinchou Shoujo ~XL na Kanojo wa H na Nayami de Ippai!
Recksley faved
Recksley rated