Ayame Fujishiro is an unsorted character from Lawless Shame known for 首まで 白 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 75604 |
|---|---|
| Name | Ayame Fujishiro |
| Other Names | 藤城 菖蒲 (ふじしろ あやめ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Lawless Shame |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Ryouko Tezuka, 手塚りょうこ, てづか りょうこ |
| タグ | hair ribbon, collar, midriff, mini skirt |
| Personality | |
| Bust | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayame Fujishiro
プロフィール
Ayame Fujishiro is a character from Lawless Shame.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 白 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 白 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Animekid78 joined |
/from/無法恥態 ~格闘美少女達の淫辱バトル~/uploads/chars/11498-125293293.jpg)
Facebook 
Lawless Shame