Chihiro Shishidou is an unsorted character from Lawless Shame known for 腰まで 赤 hair and 茶色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 75606 |
|---|---|
| Name | Chihiro Shishidou |
| Other Names | 獅子堂 千尋 (ししどう ちひろ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Lawless Shame |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Akane Sanada, 眞田朱音, さなだ あかね |
| タグ | detached sleeves, twintails, hair ribbons, tie |
| Personality | |
| Bust | 75cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chihiro Shishidou
プロフィール
Chihiro Shishidou is a character from Lawless Shame.
They have been indexed as 女性 Teen with 茶色 eyes and 赤 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Zona joined |
/from/無法恥態 ~格闘美少女達の淫辱バトル~/uploads/chars/11498-1490516525.jpg)
Facebook 
Lawless Shame