Charlott Camile Herlingum appears in Wiz Anniversary as an unsorted character with 腰まで / 腰より 紫 hair, 青 eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 75808 |
|---|---|
| Name | Charlott Camile Herlingum |
| Other Names | シャルロッテ・カミル・ハーリンガム |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Wiz Anniversary |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | school uniform, ribbon, hair ribbons, pointy ears |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 81cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Charlott Camile Herlingum
プロフィール
Charlott Camile Herlingum is a character from Wiz Anniversary.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 紫 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sheedy joined |
| Somniscope joined |

Facebook 
Wiz Anniversary