Flolium Blosselliand is a character from Wiz Anniversary featuring 腰まで / 腰より 白 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 75810 |
|---|---|
| Name | Flolium Blosselliand |
| Other Names | フローリアム・ブロセリアンド, Lola |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Wiz Anniversary |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | school uniform, ribbon, hat |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 87cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Flolium Blosselliand
プロフィール
Flolium Blosselliand is a character from Wiz Anniversary.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 白 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 白 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Wiz Anniversary