Fumiko Mameshiba Shepherd appears in Wan Nyan A La Mode! as an unsorted character with 肩まで 紫 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 75875 |
|---|---|
| Name | Fumiko Mameshiba Shepherd |
| Other Names | 文子・豆柴・シェパード (ふみこ・まめしば・しぇぱーど) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Wan Nyan A La Mode! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mako Ayane, 綾音まこ, あやね まこ |
| タグ | choker, suit, bun, stockings, garter belt, pumps, glasses |
| Personality | |
| Birthday | September 6 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 165cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fumiko Mameshiba Shepherd
プロフィール
Fumiko Mameshiba Shepherd is a character from Wan Nyan A La Mode!.
They have been indexed as 女性 大人 with 緑 eyes and 紫 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Rayu0 joined |
/from/わんにゃん☆アラモード! ~どっちにするの?わんにゃんHなカフェ事情!~/uploads/chars/5688-2119115142.jpg)
Facebook 
Wan Nyan A La Mode!