Yuuna Kamiizumi is a character from Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen- featuring 腰まで 黒 hair and 青 / 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76515 |
|---|---|
| Name | Yuuna Kamiizumi |
| Other Names | 上泉 優菜, かみいずみ ゆうな |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Tomoe Jinbo, 神保巴, じんぼ ともえ |
| タグ | school uniform, twintails, ahoge, ribbon, stockings |
| Personality | |
| Birthday | June 10 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 154cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuna Kamiizumi
プロフィール
Yuuna Kamiizumi is a character from Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen-.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 / 緑 eyes and 黒 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 / 緑 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen-