Natsuki Nana is one of the main characters from Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen- known for 肩まで 茶色 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76516 |
|---|---|
| Name | Natsuki Nana |
| Other Names | 那菜 奈月 (なな なつき) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| タグ | school uniform, tie, scarf, ahoge, tights |
| Personality | |
| Birthday | September 16 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 164cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 94cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsuki Nana
プロフィール
Natsuki Nana is a character from Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen-.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and 茶色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NovaStar joined |
/from/アンゲネームプラッツ-Kleiner Garten Sie Erstellen-/uploads/chars/11498-1416777745.jpg)
Facebook 
Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen-