One of the notable characters from Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen-, Hibiki Yae is recognized for 肩まで 紫 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76517 |
|---|---|
| Name | Hibiki Yae |
| Other Names | 八重 響 (やえ ひびき) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| タグ | knee highs, glasses, hair ribbon, ponytail, school uniform |
| Personality | |
| Birthday | July 24 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 150cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hibiki Yae
プロフィール
Hibiki Yae is a character from Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen-.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 紫 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sheedy joined |
| Somniscope joined |
/from/アンゲネームプラッツ-Kleiner Garten Sie Erstellen-/uploads/chars/11498-306165215.jpg)
Facebook 
Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen-