Yuzu Kifune appears in Otome * Domain as one of the main characters with 腰まで 黒 hair and 茶色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76743 |
|---|---|
| Name | Yuzu Kifune |
| Other Names | 貴船 柚子 (きふね ゆず) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Otome * Domain |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Akane Sanada, 眞田朱音, さなだ あかね |
| タグ | school uniform, tights, hat, bow, twintails, hair ribbons |
| Personality | |
| Birthday | April 3 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 162cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzu Kifune
プロフィール
Yuzu Kifune is a character from Otome * Domain.
They have been indexed as 女性 Teen with 茶色 eyes and 黒 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | (オレンジ) |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Ranceasterisk joined |
/from/オトメ*ドメイン/uploads/chars/11498-870724089.jpg)
Facebook 
Otome * Domain