Akane Sumitani appears in Ryuudouji Shimon no Inbou as an unsorted character with 腰まで / 腰より 茶色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 77003 |
|---|---|
| Name | Akane Sumitani |
| Other Names | 純谷 茜 (すみたに あかね) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ryuudouji Shimon no Inbou |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | school uniform, stockings, hairclip, hair ribbon, bow |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 91cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akane Sumitani
プロフィール
Akane Sumitani is a character from Ryuudouji Shimon no Inbou.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 茶色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Nerf joined |
/from/龍堂寺士門の淫謀/uploads/chars/11498-1107448875.jpg)
Facebook 
Ryuudouji Shimon no Inbou