One of the notable characters from Ryuudouji Shimon no Inbou, Chikako Utsunomiya is recognized for 肩まで 金髪 / 黄色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 77005 |
|---|---|
| Name | Chikako Utsunomiya |
| Other Names | 宇都宮 智香子 (うつのみや ちかこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ryuudouji Shimon no Inbou |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | school uniform, tights, twintails, hair ribbons, bow |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chikako Utsunomiya
プロフィール
Chikako Utsunomiya is a character from Ryuudouji Shimon no Inbou.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/龍堂寺士門の淫謀/uploads/chars/11498-2038636633.jpg)
Facebook 
Ryuudouji Shimon no Inbou