Chisa Sakurai appears in Lingeries as an unsorted character with 肩まで 青 hair and 紫 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 79173 |
|---|---|
| Name | Chisa Sakurai |
| Other Names | 桜井 千紗 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Lingeries |
| Media Type | ova |
| 声優 | Asuka Houjou, 北条明日香, ほうじょう あすか |
| タグ | headband, glasses, pantyhose |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chisa Sakurai
プロフィール
Chisa Sakurai is a character from Lingeries.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 青 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| justSM4SH joined |
4
4
Facebook 
Lingeries