One of the notable characters from Lingeries, Rena Asaoka is recognized for 胸まで 茶色 hair and 赤 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 79175 |
|---|---|
| Name | Rena Asaoka |
| Other Names | 麻丘 玲奈 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Lingeries |
| Media Type | ova |
| 声優 | Yuko Nagashima, 永島由子, ながしま ゆうこ |
| タグ | high heels, suit, thighhighs, pantyhose, stockings |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Rena Asaoka
プロフィール
Rena Asaoka is a character from Lingeries.
They have been indexed as 女性 大人 with 赤 eyes and 茶色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Feano255 joined |
| Sdsz joined |
| Animekid78 joined |

Facebook 
Lingeries