Lucie Menelumia appears in Youkoso! Skebe Elf no Mori he as an unsorted character with 腰まで / 腰より 金髪 / 黄色 hair, 青 eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 79398 |
|---|---|
| Name | Lucie Menelumia |
| Other Names | ルーシェ・メネルミア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Youkoso! Skebe Elf no Mori he |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| タグ | flower, midriff, detached sleeves, gloves, ahoge, hair intakes, pointy ears, gradient hair |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 105cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 91cm |
| Race | Elf |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lucie Menelumia
プロフィール
Lucie Menelumia is a character from Youkoso! Skebe Elf no Mori he.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
2
55
52
Facebook 
Youkoso! Skebe Elf no Mori he