|
☰ Links
|
|
| ID | 80718 |
|---|---|
| Name | Naoko Daimon |
| Other Names | 大門 奈緒子 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| タグ | glasses |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 89cm |
| Age | 48 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Naoko Daimon
プロフィール
Anime girl Naoko Daimon is a character from Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku!.
They have been indexed as 女性 大人 with 緑 eyes and 青 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Fernando8 joined |

Facebook 
Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku!