Anime girl Madoka Akitsu is a teen with 腰まで length 金髪 / 黄色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 80913 |
|---|---|
| Name | Madoka Akitsu |
| Other Names | 秋津 まどか (あきつ まどか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Sakura no Mori † Dreamers |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Madoka Akitsu
プロフィール
Anime girl Madoka Akitsu is a character from Sakura no Mori † Dreamers.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Lavvbotomized joined |
/from/樱之森†梦想者/uploads/chars/5688-1570207640.jpg)
Facebook 
Sakura no Mori † Dreamers