Elena Amatsuka is one of the main characters from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! known for 腰まで / 腰より 黒 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 82913 |
|---|---|
| Name | Elena Amatsuka |
| Other Names | 天使 英玲奈, Erena Amatsuka |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mizuki Yamaguchi, 山口瑞樹, やまぐち みずき |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 119cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Elena Amatsuka
プロフィール
Elena Amatsuka is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 黒 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
11
73
61
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!