Kashunia Blood Claussell appears in Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! as one of the main characters with 肩まで 金髪 / 黄色 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 82914 |
|---|---|
| Name | Kashunia Blood Claussell |
| Other Names | カシュニア=ブラッド=クラウゼル |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mako Ayane, 綾音まこ, あやね まこ |
| タグ | armband |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kashunia Blood Claussell
プロフィール
Kashunia Blood Claussell is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
11
76
33
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!