Hiyori Otonashi appears in Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~ as an unsorted character with 肩まで 金髪 / 黄色 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83019 |
|---|---|
| Name | Hiyori Otonashi |
| Other Names | 音梨 日和 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hiyori Otonashi
プロフィール
Hiyori Otonashi is a character from Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~.
They have been indexed as 女性 大人 with 黄色 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ShotoTodoroki joined |
| TGaf joined |

Facebook 
Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~