Natsuki Tsukushida is a character from Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~ featuring 腰まで 金髪 / 黄色 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83020 |
|---|---|
| Name | Natsuki Tsukushida |
| Other Names | 尽田 那月 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsuki Tsukushida
プロフィール
Natsuki Tsukushida is a character from Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~.
They have been indexed as 女性 大人 with 緑 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~