Rima Wakai is a character from Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~ featuring 肩まで 茶色 hair and ピンク eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83021 |
|---|---|
| Name | Rima Wakai |
| Other Names | 若井 里真 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rima Wakai
プロフィール
Rima Wakai is a character from Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~.
They have been indexed as 女性 大人 with ピンク eyes and 茶色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Ama Ero ~Doutei-kun o Yasashiku Escort~