Anime girl Ingrid Eva Suwarofu is a teen with 肩まで length 金髪 / 黄色 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83446 |
|---|---|
| Name | Ingrid Eva Suwarofu |
| Other Names | イングリット・エバ・スワーロフ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ingrid Eva Suwarofu
プロフィール
Anime girl Ingrid Eva Suwarofu is a character from Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| anlessparky joined |
2
12
Facebook 
Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~