Anime girl Natsumi Hirakawa is a teen with 肩まで length オレンジ hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83458 |
|---|---|
| Name | Natsumi Hirakawa |
| Other Names | 平川 夏実 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| タグ | side ponytail |
| Personality | |
| Bust | 88cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsumi Hirakawa
プロフィール
Anime girl Natsumi Hirakawa is a character from B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and オレンジ hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | オレンジ | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
1
Facebook 
B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life