Anna Sasamori is a character from B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life featuring 胸まで 金髪 / 黄色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83465 |
|---|---|
| Name | Anna Sasamori |
| Other Names | 笹森 杏奈 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Runa Matsuda, 松田留奈, まつだ るな |
| タグ | |
| Personality | |
| Bust | 93cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anna Sasamori
プロフィール
Anna Sasamori is a character from B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Please joined |
| aniconie82 joined |
5
5
Facebook 
B*tch na Ano Musume ni Seikatsu Shidou! JK B*tch Hame Pako School Life