One of the notable characters from Mesu Kyoushi 2 ~Injuu no Rasen~, Sanae Yuuki is recognized for 胸まで 茶色 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83535 |
|---|---|
| Name | Sanae Yuuki |
| Other Names | 結城 早苗(ゆうき さなえ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 2 ~Injuu no Rasen~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Junko Nakata, 中田順子, なかた じゅんこ |
| タグ | ponytail, blouse, skirt |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sanae Yuuki
プロフィール
Sanae Yuuki is a character from Mesu Kyoushi 2 ~Injuu no Rasen~.
They have been indexed as 女性 大人 with 緑 eyes and 茶色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| yangzixiongben joined |
statishu rated JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders ★★★★★
|
| statishu joined |
| MysteriousNamekian joined |
20
15/from/牝教師2~淫従の螺旋~/uploads/chars/67712-355453356.png)
Facebook 
Mesu Kyoushi 2 ~Injuu no Rasen~
statishu rated