Rihoko Makiyama is a character from Mesu Kyoushi 2 ~Injuu no Rasen~ featuring 首まで 青 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83538 |
|---|---|
| Name | Rihoko Makiyama |
| Other Names | 槙山 理保子(まきやま りほこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 2 ~Injuu no Rasen~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Harumi Asai, 浅井晴美, あさい はるみ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 169cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rihoko Makiyama
プロフィール
Rihoko Makiyama is a character from Mesu Kyoushi 2 ~Injuu no Rasen~.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 青 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| downloadsbacon joined |
24
18/from/牝教師2~淫従の螺旋~/uploads/chars/67712-509294767.png)
Facebook 
Mesu Kyoushi 2 ~Injuu no Rasen~