☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 83556 |
|---|---|
| Name | Tamaki Tsukidate |
| Other Names | 月館 環, つきだて たまき |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Niizuma Koyomi |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| タグ | dress, hat, twintails |
| Personality | |
| Height | 149cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tamaki Tsukidate
プロフィール
Anime girl Tamaki Tsukidate is a character from Niizuma Koyomi.
They have been indexed as 女性 Teen with ピンク eyes and ピンク hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Tamsy_Blossom joined |
1 
Facebook 

Niizuma Koyomi