|
☰ Links
|
|
| ID | 83665 |
|---|---|
| Name | Safina Tani Crusch |
| Other Names | サフィーナ・ターニ・クルシュ |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Kyon*uu Princess Saimin |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Rie Hazuki, 羽月理恵, はづき りえ |
| タグ | curtain bangs, medium eyes |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Safina Tani Crusch
プロフィール
Anime girl Safina Tani Crusch is a character from Kyon*uu Princess Saimin .
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 青 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Sister of Farasha Awar Crusch
Daughter of Tamanna Crusch
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
10
2
2
Facebook 
Kyon*uu Princess Saimin