One of the notable characters from Ane Ane Double Saimin, Yuuka Hiwa is recognized for 腰まで 茶色 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84342 |
|---|---|
| Name | Yuuka Hiwa |
| Other Names | 日和 結花 (ひわ ゆうか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ane Ane Double Saimin |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mako Ayane, 綾音まこ, あやね まこ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuka Hiwa
プロフィール
Yuuka Hiwa is a character from Ane Ane Double Saimin.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 茶色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/姉姉W催眠 ~催眠装置で巨乳姉どもに強制中出し、鬼畜寝取りで孕ませてやる!~/uploads/chars/67712-481207424.png)
Facebook 
Ane Ane Double Saimin
Ane Ane Double Saimin DX