Kumiko Tsukishiro is a character from Ane Ane Double Saimin featuring 肩まで 茶色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84343 |
|---|---|
| Name | Kumiko Tsukishiro |
| Other Names | 月城 久美子 (つきしろ くみこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ane Ane Double Saimin |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yuri Takamura, 高村優里, たかむら ゆり |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 105cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kumiko Tsukishiro
プロフィール
Kumiko Tsukishiro is a character from Ane Ane Double Saimin.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 茶色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Brotei joined |
| SHIRO3 joined |
/from/姉姉W催眠 ~催眠装置で巨乳姉どもに強制中出し、鬼畜寝取りで孕ませてやる!~/uploads/chars/67712-1992031969.png)
Facebook 
Ane Ane Double Saimin
Ane Ane Double Saimin DX