Rei Yamahana is a supporting character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen known for 腰まで 赤 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84615 |
|---|---|
| Name | Rei Yamahana |
| Other Names | 山鼻 玲 |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Minami Natsume, なつめ美南海, なつめ みなみ |
| タグ | cap, ponytail, mini skirt |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rei Yamahana
プロフィール
Rei Yamahana is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and 赤 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Rayu0 joined |
15 
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen