☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 84679 |
|---|---|
| Name | Mizuho Shiratorizawa |
| Other Names | 白鳥沢みずほ(しらとりざわみずほ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Futanari★Idol Dekatama Kei ~Watashi-tachi no Ecchi na "Fruits" Ippai Totte ne★~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuho Shiratorizawa
プロフィール
Anime girl Mizuho Shiratorizawa is a character from Futanari★Idol Dekatama Kei ~Watashi-tachi no Ecchi na "Fruits" Ippai Totte ne★~.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 黒 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
MeliziaKata Cute huge adorable trap lovable original
| 0 likes | posted Mar 7, 2020 |
Tribute
1 given by DaZEROrk 2 month(s) ago
Kawaii or NOT?!
| Segumegu joined |
1
32 /from/ふたなり★アイドルでかたま系~私たちのえっちな「フルーツ」いっぱい撮ってね★~/uploads/chars/39134-1094324372.jpg)
Facebook 

Futanari★Idol Dekatama Kei ~Watashi-tachi no Ecchi na "Fruits" Ippai Totte ne★~